Reference

Zpětné vazby, uveřejněné se souhlasem klienta:

Lenka: Moje spřízněná duše Adélka se nevzdala, a i když nemůže dělat Svobodný tanec naživo, pořádá ho on-line. A dává do toho své srdce, pohyb, tanec a lidi prostě miluje. 🌈Výhodou je, že se můžete připojit, ať už jste odkudkoliv. 🌈A i když přes monitory, jste tam spolu. Vyblbla jsem se, dojala se, udělala si hodinku jen a jen pro sebe, své zdraví, tělo a dobrou náladu. 🌈Vřele doporučuju. 💗

Adélko, chci ti poděkovat za včerejší on-line tance na oslavu vody, ženství, radosti z těla a pohybu. Bylo to krásně dojemné a prostě skvělé. Všem ženám i mužům doporučuju – stojí to za to 🙂.

Simona Nováková- seminář Pohybové naladění: Tanec, tvorba, lehkost, jemnost, ženskost, spojení se s tělem, pohoda. Kdo nemáte rádi klasické posilovny, běhací pásy, a rotopedy, přesto chcete tělu dopřát pohyb s péčí a přesně takový, jaký Vaše tělo zrovna potřebuje!!!, nechte se unášet v doprovodu Adélky a jejího pohybového Shaku. Moje tělo, Ti Adélko, za dnešek neuvěřitelně děkuje! Těším se zase příště, až si zatančíme, posilníme a odpočineme zároveň!

Lenka Širlová – spřízněná duše:) : „Adélka je upřímná, pravdivá a hravá a její láska a radost z pohybu vás jistě nakazí! Nechte se nakazit! Objevíte v sobě tu dětskou čistou radost, znovuobléknete svoje tělo s lehkostí a vědomím, že k vám patří a je s vámi v souladu – že jste to vy. S Adélkou si pohyb zamilujete. Vřele doporučuji“.

Míša Doutnáčová- terapie RUŠ: „Děkuji p. Jedličkové za sezení. Metoda RUŠ mi odpověděla na otázky na které jsem dlouho hledala odpověď a sama nenašla. Přístup a vedení terapie byl super. Děkuji😊“.

Mirka Hoeben Luxová- dlouhodobý všestranný pohybový program, cvičení, běžecké tréninky : Sportování s Tebou mi dalo víru, ve své tělo, že zvládne nové věci a odhodlání zkoušet nové věci. Dalo mi trpělivost a vytrvalost za lepšími výsledky. A hlavně mi dal dosud nepoznanou radost z pohybu. Časem se pro mě pohyb stal „drogou“ v dobrém slova smyslu. Byl to prostředek, jak restartovat unavenou mysl z náročné práce“.

Jana – terapie, společné běhání: „Adélka je žena nabitá energií, aktivní, veselá, společenská, přátelská, milá. Sportovkyně tělem i duší, tanečnice. Vnímavá, klidná terapeutka. Jsem ráda, že ji znám“.

Šárka – trénink in line: „S Adélkou jsem absolvovala svoji první ‚vyjížďku‘ na inlinech. Termín i místo jsme zvolily po vzájemné dohodě. Trenérka ke mně přistupovala empaticky jako k úplnému začátečníkovi, vše srozumitelně vysvětlila, předvedla a snažila se mi ze začátku více pomoct, později mě nechala více být samostatnou. Trénink mě moc bavil, čas rychle utekl. Pomohl mi prolomit strach začít dělat něco nového, i když mi není dvacet. Získala jsem základy a teď je už je jen na mně, jak s nimi naložím… „

Jitka M. – terapie: „Po pár měsících se ozývám s další zpětnou vazbou. Žije se mi velmi pěkně, našla jsem klid v duši, který jsem tak dlouho hledala a došlo mi spousta věcí. Chtěla jsem soudržnější rodinu a během vánočních svátků jsem denně měla početné návštěvy, takže se můj byt stal přístavem a rodina vytvářela dav…to byla dvě slova, která jsem při RUŠ nevědomky používala. Mám nového partnera, jsem spokojená, milovaná, zamilovaná. Ale hlavně už umím vidět zdroje problémů, vidím, že některé moje bloky ještě nejsou úplně pryč a že si spoustu trablí způsobuji jen kvůli strachu z toho, že se budou situace opakovat. Budu v RUŠ pokračovat, protože mi přinesla víc klidu a rozklíčování situací než jakákoli jiná cesta. Přeji RUŠce i všem klientům hodně dobrého, vlastně jsem ráda, že jsem se dostala tak dolů, že jsem se odhodlala k tobě jít.“

Jitka Obšilová, 37 let- terapie:

Těsně po terapii: „Cestou jsem se cítila klidná, neměla jsem potřebu nic říkat, vysvětlovat, řešit, kousek za Hradcem vylezlo sluníčko zpod mraků a trochu mě to připomnělo boží oko nebo boha, jak shlíží dolů zpoza mraků a dává tak o sobě vědět. Začali hrát v rádiu mojí oblíbenou písničku z puberty – a ta to spustila. Najednou jsem viděla toho dvaadvacetiletýho zranitelnýho vlasáče -tátu- (za mlada měl dlouhé vlasy) jak tam stojí a drží tu malou holčičku (mě) a najednou tam byla – LÁSKA. A najednou ty roztřesený prsty nebyly nejistota, ale něha a strach se proměnil v důvěru a jistotu, že by mě nikdy nepustil. Ale ten nával lásky se nedá popsat. Brečela jsem až domů.
Teď v sobě cítím mír a vím, že ze mě spadl další balvan…
Víc asi není třeba říkat.
Moc děkuju a jsem ráda, že jsem Vás potkala!
Přeju hodně štěstí a moře lásky!

A po několika dnech: „Jsem mnohem klidnější a dokážu líp komunikovat. I manžel cítí, že ze mě jde jiná energie. A neštvou mě na něm věci, které mi předtím vadily.“