Terapie metodou RUŠ- RUŠka


To je dar. Je to pomoc. Pro každého. Pro cokoliv. RUŠku vnímám jako nejsmysluplnější a nejrychlejší pomoc člověku, s jakýmkoliv problémem (vztahovým, psychickým, fyzickým, zdravotním..).

RUŠ- je zkratka pro Rychlou a Účinnou Změnu Skutečnosti (dříve RUZS -> RUŠ). Ano, mám problém a i jen po několika minutách čištění ho už nemám, nebo mně nevadí, je to jako film, na který koukám bez emocí, nebo jako bílá stěna. Tato metoda totiž řeší skutečné příčiny, „vytrhává kořeny“.

Prvotní je přiznat si, že mám nějaký problém. Něco mně vadí. Na sobě, či na někom, na světě, v práci, kdekoliv. Mám z toho špatný pocit, nepříjemné emoce či nepříjemný tělesný pocit. Pak je tu RUŠka. Pomocí ní se dá vyřešit/vyčistit jakýkoliv problém- nemusím to pak žít. A začínají se dít divy. Člověk je šťastnější, zdravější, víc si život užívá, má lepší vztahy, zjistí, že je volnější, žije tady a teď. Nestresuje se minulostí či budoucností.

Nejdůležitější je rozhodnout se, že ty problémy už nechci žít a že to chci změnit.

Při terapii máte zavřené oči, abyste si lépe vybavoval/-a příčinné události Vašich současných problémů. To, co Vám totiž teď vadí, někdy vzniklo a vzniklo po myšlence. Tu najdeme, přijmeme a je čisto :) a takto systematicky čistíme to, co Vám vadí. Metoda RUŠ vychází z toho, že každý jsme si zodpovědný za svůj život sami a to, co mi vadí, je můj problém. Pomocí nepříjemných emocí a pocitů si budete vybavovat události z minulosti a pomocí zázračné techniky „přijímám“ se budete zbavovat toho, co už v těle mít nechcete a toho, co už nechcete žít.

RUŠka je krásná v tom, že si pomocí ní člověk čistí to, co mu vadí. A pak zůstává to krásné- co je uvnitř, a pak, co je uvnitř, je i na povrchu a pak se toto všechno zhmotňuje i v reálném životě. Člověk žije sám sebe, je sám sebou, je svobodný, klidný, šťastný, zdravý, žije hojnost, radost a LÁSKU.

Odkaz na oficiální stránky metody RUŠ: www.metodarus.cz