POHYB A CVIČENÍ


Nabízím konzultace i tréninky v oblasti pohybu a cvičení, jednak v přírodě a i uvnitř- buď u mě v prostoru, nebo u Vás doma.


Outdoor trénink

Přes příjemné, krásné a hezké pocity najdeme takový pohyb, který Vás bude těšit a který Vás bude bavit. Naučím Vás skladbu tréninku tak, abyste si mohli sportovat sami. Abyste věděli, že to zvládnete a že to umíte. Nabízím tréninky rychlé chůze či běhání. V případě zájmu můžu být Vaším průvodcem i na in-linech, na koloběžce, či v zimě na běžkách. Tréninky mohou probíhat v hradeckých lesích či v okolí Vašeho bydliště a můžu za vámi i dojet jestliže bydlíte na Hradecku.


Cvičení uvnitř

V jednoduchosti je krása… tzn. že Vás naučím cvičit efektivně, účinně vlastní vahou těla, kdy za pár minut posílíte celé tělo velmi jednoduchými cviky. Vycházím z jógy, tělovýchovy, ze zdravotního cvičení, energetického cvičení a kladu velký důraz na dýchání a relaxaci těla a mysli. Ve velké míře zařazuji strečink nebo- li protahování a dále rovnovážné cviky, které posilují hluboké svalstvo. V případě zájmu o cvičení u Vás doma, přijedu za Vámi. Největší výhodu této varianty vidím v tom, že se naučíte cvičit doma, ušetříte čas a nemusíte nikam chodit.