Terapie RUŠ

„Každý den je nový začátek“

Máš se vlastně docela dobře, ale stejně ten život není úplně ono? Nedějí se ti žádné katastrofy, máš co jíst, práci, rodinu, ale stejně tě něco v sobě trápí?

Nebo máš zdravotní problémy, trable v práci, v rodině, ve vztazích, sám se sebou? Prostě je ti na nic, nemáš se rád/a, máš pocit, že nic nemá cenu, že všichni okolo tebe jsou šťastní, nebo alespoň tak vypadají a tobě se nic nedaří, jsi bez energie, bez elánu, nic tě nebaví?

Či si chceš život zkvalitnit, zlepšit vztahy, užívat si svůj život podle sebe, žít v hojnosti, v pohodě, ve zdraví? A vědět, že svůj život si tvoříš ty sám?

Chceš pochopit, přijmout sebe sama, své problémy, svoji minulost a chceš si plnit své sny?

Ráda ti v tom pomůžu a provedu tě terapií, která trvá zhruba 3-4 hodiny a řeší se při ní aktuální problém a základní vztahy. Máš při ní zavřené oči. A pomocí rozhovoru a otázek si v sobě hledáš příčiny současných problémů. V dětství si chvíli odžiješ strachy, smutky, vzteky.., přijmeš to, co se stalo a je čisto. Netrápí tě to v současnosti. A zažíváš štěstí, lásku, hojnost, pochopení, soucit, pokoru, vděčnost..

Cena terapie: 2 600,-

Jsem ti k dispozici i po terapii na telefonu, v případě potřeby, rady, pomoci.

Odkaz na oficiální stránky: http://www.metodarus.cz

Smyslem života je být šťastný a užitečný“